top of page

 NAJDETE NÁS NA FARMAŘKÝCH TRZÍCH

nám. Jiřího z Poděbrad 

každou  sudou sobotu

od 8 do 14 hodin,

u Palackého nám., metro B, nábřeží řeky Vltavy 

 od 2. ÚNORA 2019 

Kotva 1

 NAJDETE NÁS NA FARMAŘKÝCH TRZÍCH

nám. Jiřího z Poděbrad 

od středy do soboty

(od 8 do 18, v sobotu 14 h) 

metro A, podél parku, nám.Jiřího z Poděbrad  

 

kde nás najdete?

S nadšením jsme přivítali vznik farmářských trhů v Praze, protože pražské „kamenné" prodejny se zdravou výživou často objednávají z našeho sortimentu jen některé druhy pečiva v množství raději menším, aby neriskovali ztráty. Je to pochopitelná a asi jediná možnost, jak udržet obchod v době záplav levného supermarketového zboží. Proto nás těší, že s farmářskými trhy nastupuje možnost přímého prodeje celého našeho sortimentu v dostatečném množství pro všechny návštěvníky trhů.

  • nám. Jiřího z Poděbrad 

  • Náplavka

  • Pankrác

  • Anděl

  • Dejvice

 8 -18 hodin každou středu, čtvrtek, pátek i sobotu (soboty do 14 h)- 

každou  sobotu 8 -14 hodin, u Palackého nám., metro B, nábřeží řeky Vltavy-    

každou středu 8-18 hodin,

před Arkádami u metra C- od 1.4.2020

každý pátek 7-19 hodin , ale od 24.11. už není

(u východu z metra B) opět od května 2024 

každou sobotu 8-14 hodin - Vítězné nám.(,Kulaťák´) u metra A , stanice Dejvická   

vprni_2019-62.jpg
Nejbližšími tematickými trhy jsou:

Od 14.3.2024 budeme zkoušet účast na nových trzích na Budějovické, na parkovišti před DBK, budou ve čtvrtky 8-18hodin

Jak začaly  farmářské trhy v Praze?

Od počátku našeho působení jsme byli a nadále jsme pravidelnými účastníky podzimního Biojarmarku, pořádaného v Praze nejprve na Barrandově, později na ekofarmě Toulcův dvůr, kde jsme se vždy účastnili i všech dalších trhů a jarmarků; velikonočního i vánočního trhu, Dne zvířat i Dne Země.

  

Proč rádi prodáváme na trzích?

Na trzích máme možnost povídat si s lidmi o surovinách, ze kterých pečeme, o jejich příznivých účincích na lidský organizmus, radíme jim s výběrem jídla podle jejich dietních potřeb nebo si navzájem sdělujeme zkušenosti s pečením a vařením zdravých jídel, především bezlepkových.

Jsme rádi, že u našeho stánku mohou lidé  ochutnat pečivo a poznat, že zdravé může znamenat i velmi chutné a lahodné, čemuž stále ještě mnozí Češi nevěří...

Ceníme si, že máme okamžitou zpětnou vazbu od zákazníků - stálých i náhodných, Čechů i cizinců. Těší nás, když nám děkují za výjimečnou chuť a kvalitu našich koláčů, chlebů a pečiva, za to, že vůbec jsme. To je pro nás největší odměna a radost.

V následujících letech se budeme snažit rozšířit prodej pečiva z naší pekárny na další trhy, včetně mimořádných akcí a jarmarků.

Pro naše zákazníky rádi rezervujeme na jméno konkrétní výrobky, které si na trhu mohou vyzvednout. Stačí se domluvit. (I jednorázově)

Jde především o bezlepkové pohankové chleby i jakékoliv jiné chleby, koláče či quiche, abychom je měli pro vás v dostatečném množství. Nedá se totiž předem odhadnout množství jednotlivých výrobků, které se ten den prodá, takže někdy je odpoledne či k večeru nějaký druh pečiva vyprodán. Nechceme ho ale dělat v nadbytečném množství, aby nezbylo a práce a drahé vstupní suroviny nepřišly nazmar.

 

Moc se na vás těšíme a doufáme, že i vy budete s námi spokojeni a budeme vás pravidelně a často vídat u našeho stánku.

Jana a David Dvornikovi

bottom of page