top of page
beramek.jpg
Zvýšení cen

I přes zdvojnásobení záloh na elektřinu od podzimu jsme obdrželi při vyúčtování nedoplatek v řádu několika set tisíc korun. Cena pečení chlebů , quichů a trvanlivých výrobků se tak navýšila o 15 Kč a jsme nuceni akutně opět navýšit ceny alespoň některých našich výrobků, abychom vůbec byli schopni dál fungovat a vše poplatit. Po zvýšení nájmu od Městské části na trojnásobek je to další rána pod pás malým výrobcům...Je nám to líto, ale není to naší vinou, my se pořád snažíme držet přijatelné ceny... Doufáme ale stále, že to s Vaši podporou ustojíme...!

beramek.jpg
Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bez lepku !

Velikonoce se nám blíží! Beránky ve 2 velikostech a celošpaldové máslové mandlové mazance (příp. i vánočky) s různými sladidly prodáváme na objednávku na trzích, v pekárně na Žižkově, případně Vám je můžeme po Praze i zavézt . Můžete si objednávatna d.dvornik@volny.cz, ceny vizte v Ceníku.

beramek.jpg
Nové VÁNOČKY- VEGANSKÉ celošpaldové i kynuté BEZ LEPKU !

Nové celošpaldové vánočky VEGANSKÉ ❤i vánočky BEZ LEPKU❤ si můžete objednávat i během roku na trzích nebo mailem, i na Velikonoční svátky budou skvělým slavnostním doplněním tabule!!

beramek.jpg
NOVINKA- DVOUZRNKOVÝ CHLÉB

Nově pro Vás pečeme chléb nové generace, z pradávné dvouzrnky! Má mnohonásobně vyšší obsah všech živin v zrnu než jakékoliv jiné obilí , protože se nikdy nešlechtila, a navíc i velmi jemnou výbornou chuť!

beramek.jpg
VINOBRANÍ v Tróji a Zažij Město Jinak

V sobotu 17.9. budeme na ŽIŽKOVĚ v Chelčického ulici jako místní výrobci na akci Zažij město jinak od 12-20,30h. V neděli 18.9. budeme v Tróji na Vinobraní od 9-19 hod.v Ornamentální zahradě. Přijďte!

beramek.jpg
ZMĚNA OLEJŮ VE SLOŽENÍ

Vzhledem k abnormálnímu nárůstu ceny slunečnicového oleje budeme do všech výrobků nyní dávat pouze řepkový olej Manka z firmy Fabio (za studena lisovaný), abychom se vešli do stávajících cen. Na etiketách i cedulkách na trhu prozatím zůstává stará neplatná informace.

beramek.jpg
OPĚT ZAČÍNAJÍ TRHY!

S radostí už zase pečeme na farmářské trhy! Ve středy nás najdete na Pankráci, od středy do soboty na Jiřáku, v pátek navíc u Anděla a v Karlíně, v soboty na Náplavce a na Kulaťáku v Dejvicích .Přijďte, těšíme se na Vás!

beramek.jpg
PF 2022

Milí zákazníci, přejeme Vám do dalšího roku hodně Světla, Lásky a zdravého života, křišťálově krásného jako tato voda na fotografii. Ať je náš vztah k přírodě plný úcty a vděčnosti!

beramek.jpg
Opět trhy u ANDĚLA, na PANKRÁCI a nově v KARLÍNĚ- teď i s beránky a mazanci!

Od 15.4. začínají opět trhy u Anděla, v pátky jsme nově i v Karlíně a ve středy na Pankráci. Budeme mít pro Vás velikonoční beránky (špaldové i bez lepku) a špaldové mazance, přijďte!

beramek.jpg
FARMÁŘSKÉ TRHY na ANDĚLU teď nebudou!

Na ANDĚLU dočasně trhy nebudou (18.6. už není), stále Praha 5 nevybrala provozovatele trhu.... .Ale jsme stále na trzích na JIŘÁKu, ve středy, čtvrtky, pátky a soboty,. Každou sobotu jsme také v DEJVICÍCH na Kulaťáku a na NÁPLAVCE. Nově si můžete koupit Olivový celošpaldový kvasový chléb. Nejen bezlepkáři jistě uvítají naši další letošní novinku- křupavé křehké trvanlivé Preclíčky bez lepku, jsou opravdu delikátní. A také 3 nové druhy keto sušenek (bez obilí a bez cukru). Těšíme se opět na Vás! Bez Vás to nejde!!

beramek.jpg
Konec trhů u Anděla

Místo farmářského trhu u Anděla ( letos už nebude) nás najdete na Jiřáku, od středy do soboty každý den, až do 23.12. Také nadále budou sobotní trhy v Dejvicích a na Náplavce, až do 18.12. Již se ptáte na cukroví, přijímáme už objednávky, info najdete v Naše výrobky/Speciality. Cukroví bude k dispozici až v polovině prosince.

beramek.jpg
Zakázka ke Svátku matek pro nemocnici Na Slupi

Linecká srdíčka pro klienty (Dia) i zaměstnance nemocnice jsem pekla z Bio špaldové mouky, ručně vykrajovala (tak jak všechno děláme ručně..) a slepovala domácí marmeládou z malin a rybízu, slazenou březovým sladidlem. Tu si vaříme i do našich Keto- low carb dortů, aby byla bez cukru.

beramek.jpg
Tři nové druhy low-carb sušenek bez lepku

Pečeme pro Vás další nové skvělé sušenky bez obilí i bez cukru jsou: ořechové, makové a citrónovo-mátové s goji. Jsou vhodné i pro celiaky, diabetiky a ketodietu. Chuť je nově sladěná, vynikající!

beramek.jpg
Nabízíme Vám ke koupi nový exkluzivní KALENDÁŘ 2021 s uměleckými malbami a kresbami Zdeňka Jirků !

Náš dvorní malíř a grafik v něm krásně umělecky ztvárnil naše výrobky a pečivo. Můžete je objednávat na naší mailové adrese za cenu 350 Kč+ poštovné, což jsou pouze výrobní náklady na tvorbu kalendáře. Případný vyšší příspěvek je na Vašem uvážení :)

beramek.jpg
Hledáme BRIGÁDNICI (-ka) na prodej na farmářských trzích

prozatím pouze na každou SOBOTU, (příp. dle zájmu občas na středu či pátek). Zájem o zdravou výživu, zodpovědnost a příjemné vystupování jsou podmínkou. Volejte na 775245619

beramek.jpg
Oznámení o zvýšení cen

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že jsme od 1.3.2021 nuceni navýšit ceny našich výrobků. Loňský prodej se díky 1. a 2. vlně koronaviru propadl o 60 % na trzích a o 30 % obchodům a kavárnám. Snažili jsme se pekárnu udržet, tak jsme do ní ,,nasypali” postupně všechny naše firemní i osobní úspory a rezervy. Náklady na provoz, odvody státu a platy zaměstnanců jsou ale větší než je náš zisk z velkoobchodního prodeje (do prodejen a zdravých výživ) a farmářské trhy jsou zatím v nedohlednu…
Věříme, že pochopíte naši situaci a že nás budete moci i nadále podporovat. Jana a David Dvorníkovi

beramek.jpg
Nabídka k Valentýnu- stále zavážíme i domů!

Nabízíme Vám k Vašemu nákupu i špaldové preclíčky do tvaru srdíček, malé v sáčku za 43 Kč nebo velký preclík za 38 Kč. Dále opět Valentýnské koláče o pr.20 cm do tvaru srdce za 80 Kč, buď ovocné veganské nebo tvarohové s jahodami. Můžete si objednat na mailu d.dvornik@volny.cz. Těšíme se na Vaše objednávky!

beramek.jpg
Trvanlivé bezlepkové sušenky

Naším novým výrobkem s dlouhou trvanlivostí jsou Bezlepkové sušenky, balené po 100 g (či volně na váhu v bezobalových prodejnách. Prodáváme je v 5 druzích, všechny jsou zcela bez cukru, alternativně slazené (stévií, březovým sladidlem, některé rýžovým sirupem a jablečnou šťávou : 1. Brownies (v keto kvalitě), 2. Pomerančové (také Keto), 3. Perníčky s mandlemi (veganské), 4.Ovocné (veganské) a 5. Mix 6-ti druhů (1.-4.+ makové a brusinkové)

beramek.jpg
NOVINKA- trvanlivé křupavé celošpaldové PRECLÍČKY

Pro letošní svátky jsme Vám nachystali i slané dobrůtky- celozrnné Preclíčky v 8 chutích, pro děti 2 druhy Medvídků. Sáček o 80 g bude stát 43 Kč. Můžete si též objednat větší množství slaného pečiva na Vánoce.

beramek.jpg
TRHY i s cukrovím a špaldovými vánočkami !

V pátek 18.12. budou poslední letošní trhy na Andělu a Jiřáku. V sobotu 19.12. budou poslední trhy na NÁPLAVCE a v DEJVICÍCH ! Budeme již pro Vás mít CUKROVÍ v balení 250g nebo 500g i luxusní mandlové vánočky z BIO špaldy! Nebo si na stánku můžete cukroví ZAREZERVOVAT na 21.-23.12. k vyzvednutí na Žižkově v pekárně. ! Těšíme se na Vás, Jana Dvorníková

Kotva 1
bottom of page