top of page
beramek.jpg
Hledáme brigádníka-prodavače (-čku) na trhy

Hledáte-li pravidelnou brigádu, uvolnila se nám místa prodavačů na farmářských trzích, a to pravidelně v pátky a soboty, příp. i ve středy, a to buď na celý den, nebo na půl den, i na jen na jednotlivé dny. Podmínkou je kladný vztah ke zdravé výživě, zodpovědnost a příjemné vystupování. Máte-li zájem, volejte mi na 775245619.

beramek.jpg
Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bez lepku !

Velikonoce se nám blíží! Beránky ve 2 velikostech a celošpaldové máslové mandlové mazance (příp. i vánočky) s různými sladidly prodáváme na objednávku na trzích, v pekárně na Žižkově, případně Vám je můžeme po Praze i zavézt . Můžete si objednávatna d.dvornik@volny.cz, ceny vizte v Ceníku.

beramek.jpg
Nové VÁNOČKY- VEGANSKÉ celošpaldové i kynuté BEZ LEPKU !

Nové celošpaldové vánočky VEGANSKÉ ❤i vánočky BEZ LEPKU❤ si můžete objednávat i během roku na trzích nebo mailem, i na Velikonoční svátky budou skvělým slavnostním doplněním tabule!!

beramek.jpg
NOVINKA- DVOUZRNKOVÝ CHLÉB A HOUSKY

Nově pro Vás pečeme chléb nové generace, z pradávné dvouzrnky! Má mnohonásobně vyšší obsah všech živin v zrnu než jakékoliv jiné obilí , protože se nikdy nešlechtila, a navíc i velmi jemnou výbornou chuť! Z jemněji namleté dvouzrnky nejnověji pečeme i luxusní HOUSKY !

beramek.jpg
ZMĚNA OLEJŮ VE SLOŽENÍ

Vzhledem k abnormálnímu nárůstu ceny slunečnicového oleje budeme do všech výrobků nyní dávat pouze řepkový olej Manka z firmy Fabio (za studena lisovaný), abychom se vešli do stávajících cen. Na etiketách i cedulkách na trhu prozatím zůstává stará neplatná informace.

beramek.jpg
OPĚT ZAČÍNAJÍ TRHY!

S radostí už zase pečeme na farmářské trhy! Ve středy nás najdete na Pankráci, od středy do soboty na Jiřáku, v pátek navíc u Anděla a v Karlíně, v soboty na Náplavce a na Kulaťáku v Dejvicích .Přijďte, těšíme se na Vás!

beramek.jpg
PF 2022

Milí zákazníci, přejeme Vám do dalšího roku hodně Světla, Lásky a zdravého života, křišťálově krásného jako tato voda na fotografii. Ať je náš vztah k přírodě plný úcty a vděčnosti!

beramek.jpg
Opět trhy u ANDĚLA, na PANKRÁCI a nově v KARLÍNĚ- teď i s beránky a mazanci!

Od 15.4. začínají opět trhy u Anděla, v pátky jsme nově i v Karlíně a ve středy na Pankráci. Budeme mít pro Vás velikonoční beránky (špaldové i bez lepku) a špaldové mazance, přijďte!

beramek.jpg
FARMÁŘSKÉ TRHY na ANDĚLU teď nebudou!

Na ANDĚLU dočasně trhy nebudou (18.6. už není), stále Praha 5 nevybrala provozovatele trhu.... .Ale jsme stále na trzích na JIŘÁKu, ve středy, čtvrtky, pátky a soboty,. Každou sobotu jsme také v DEJVICÍCH na Kulaťáku a na NÁPLAVCE. Nově si můžete koupit Olivový celošpaldový kvasový chléb. Nejen bezlepkáři jistě uvítají naši další letošní novinku- křupavé křehké trvanlivé Preclíčky bez lepku, jsou opravdu delikátní. A také 3 nové druhy keto sušenek (bez obilí a bez cukru). Těšíme se opět na Vás! Bez Vás to nejde!!

beramek.jpg
Konec trhů u Anděla

Místo farmářského trhu u Anděla ( letos už nebude) nás najdete na Jiřáku, od středy do soboty každý den, až do 23.12. Také nadále budou sobotní trhy v Dejvicích a na Náplavce, až do 18.12. Již se ptáte na cukroví, přijímáme už objednávky, info najdete v Naše výrobky/Speciality. Cukroví bude k dispozici až v polovině prosince.

beramek.jpg
Zakázka ke Svátku matek pro nemocnici Na Slupi

Linecká srdíčka pro klienty (Dia) i zaměstnance nemocnice jsem pekla z Bio špaldové mouky, ručně vykrajovala (tak jak všechno děláme ručně..) a slepovala domácí marmeládou z malin a rybízu, slazenou březovým sladidlem. Tu si vaříme i do našich Keto- low carb dortů, aby byla bez cukru.

beramek.jpg
Tři nové druhy low-carb sušenek bez lepku

Pečeme pro Vás další nové skvělé sušenky bez obilí i bez cukru jsou: ořechové, makové a citrónovo-mátové s goji. Jsou vhodné i pro celiaky, diabetiky a ketodietu. Chuť je nově sladěná, vynikající!

beramek.jpg
Nabízíme Vám ke koupi nový exkluzivní KALENDÁŘ 2021 s uměleckými malbami a kresbami Zdeňka Jirků !

Náš dvorní malíř a grafik v něm krásně umělecky ztvárnil naše výrobky a pečivo. Můžete je objednávat na naší mailové adrese za cenu 350 Kč+ poštovné, což jsou pouze výrobní náklady na tvorbu kalendáře. Případný vyšší příspěvek je na Vašem uvážení :)

beramek.jpg
Hledáme BRIGÁDNICI (-ka) na prodej na farmářských trzích

prozatím pouze na každou SOBOTU, (příp. dle zájmu občas na středu či pátek). Zájem o zdravou výživu, zodpovědnost a příjemné vystupování jsou podmínkou. Volejte na 775245619

beramek.jpg
Oznámení o zvýšení cen

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že jsme od 1.3.2021 nuceni navýšit ceny našich výrobků. Loňský prodej se díky 1. a 2. vlně koronaviru propadl o 60 % na trzích a o 30 % obchodům a kavárnám. Snažili jsme se pekárnu udržet, tak jsme do ní ,,nasypali” postupně všechny naše firemní i osobní úspory a rezervy. Náklady na provoz, odvody státu a platy zaměstnanců jsou ale větší než je náš zisk z velkoobchodního prodeje (do prodejen a zdravých výživ) a farmářské trhy jsou zatím v nedohlednu…
Věříme, že pochopíte naši situaci a že nás budete moci i nadále podporovat. Jana a David Dvorníkovi

beramek.jpg
Nabídka k Valentýnu- stále zavážíme i domů!

Nabízíme Vám k Vašemu nákupu i špaldové preclíčky do tvaru srdíček, malé v sáčku za 43 Kč nebo velký preclík za 38 Kč. Dále opět Valentýnské koláče o pr.20 cm do tvaru srdce za 80 Kč, buď ovocné veganské nebo tvarohové s jahodami. Můžete si objednat na mailu d.dvornik@volny.cz. Těšíme se na Vaše objednávky!

beramek.jpg
Trvanlivé bezlepkové sušenky

Naším novým výrobkem s dlouhou trvanlivostí jsou Bezlepkové sušenky, balené po 100 g (či volně na váhu v bezobalových prodejnách. Prodáváme je v 5 druzích, všechny jsou zcela bez cukru, alternativně slazené (stévií, březovým sladidlem, některé rýžovým sirupem a jablečnou šťávou : 1. Brownies (v keto kvalitě), 2. Pomerančové (také Keto), 3. Perníčky s mandlemi (veganské), 4.Ovocné (veganské) a 5. Mix 6-ti druhů (1.-4.+ makové a brusinkové)

beramek.jpg
NOVINKA- trvanlivé křupavé celošpaldové PRECLÍČKY

Pro letošní svátky jsme Vám nachystali i slané dobrůtky- celozrnné Preclíčky v 8 chutích, pro děti 2 druhy Medvídků. Sáček o 80 g bude stát 43 Kč. Můžete si též objednat větší množství slaného pečiva na Vánoce.

beramek.jpg
TRHY i s cukrovím a špaldovými vánočkami !

V pátek 18.12. budou poslední letošní trhy na Andělu a Jiřáku. V sobotu 19.12. budou poslední trhy na NÁPLAVCE a v DEJVICÍCH ! Budeme již pro Vás mít CUKROVÍ v balení 250g nebo 500g i luxusní mandlové vánočky z BIO špaldy! Nebo si na stánku můžete cukroví ZAREZERVOVAT na 21.-23.12. k vyzvednutí na Žižkově v pekárně. ! Těšíme se na Vás, Jana Dvorníková

beramek.jpg
Nízkosacharidové (Low Carb - Keto) dorty

Pro velký zájem zákazníků po LOW CARB a KETO pečivu jsme začali péci KETO DORTY, které si můžete koupit na trzích i v některých prodejnách: 1.Cheesecake s bobulovým ovocem, 2. Ořechovo-mrkvový, 3.Brownies s rebarborou a jahodami a 4. Makovo-tvarohový s borůvkami. Nově můžete ochutnat i Brownies kuličku s mandlemi či 2 druhy keto sušenek. Všechno toto pečivo je bez obilí i bez cukru, z mandlové a kokosové mouky, slazené bylinkou stévií a xylitolem- sladidlem z břízy a buku. Je velice chutné a je o ně velký zájem - nestíháme vyrábět -takže si můžete cokoliv předem na konkrétní trh zarezervovat, aby na Vás vyzbylo !

Kotva 1
bottom of page