beramek.jpg
FARMÁŘSKÉ TRHY na ANDĚLU teď nebudou!

Na ANDĚLU dočasně trhy nebudou (18.6. už není), stále Praha 5 nevybrala provozovatele trhu.... .Ale jsme stále na trzích na JIŘÁKu, ve středy, čtvrtky, pátky a soboty,. Každou sobotu jsme také v DEJVICÍCH na Kulaťáku a na NÁPLAVCE. Nově si můžete koupit Olivový celošpaldový kvasový chléb. Nejen bezlepkáři jistě uvítají naši další letošní novinku- křupavé křehké trvanlivé Preclíčky bez lepku, jsou opravdu delikátní. A také 3 nové druhy keto sušenek (bez obilí a bez cukru). Těšíme se opět na Vás! Bez Vás to nejde!!

beramek.jpg
Zakázka ke Svátku matek pro nemocnici Na Slupi

Linecká srdíčka pro klienty (Dia) i zaměstnance nemocnice jsem pekla z Bio špaldové mouky, ručně vykrajovala (tak jak všechno děláme ručně..) a slepovala domácí marmeládou z malin a rybízu, slazenou březovým sladidlem. Tu si vaříme i do našich Keto- low carb dortů, aby byla bez cukru.

beramek.jpg
Tři nové druhy low-carb sušenek bez lepku

Pečeme pro Vás další nové skvělé sušenky bez obilí i bez cukru jsou: ořechové, makové a citrónovo-mátové s goji. Jsou vhodné i pro celiaky, diabetiky a ketodietu. Chuť je nově sladěná, vynikající!

beramek.jpg
Sobotní mimořádný trh v Mníšku pod Brdy

bude 1.5. a bude i první letošní NÁPLAVKA. Pravidelně nás najdete i v na Kulaťáku v DEJVICÍCH a na JIŘÁKU, tam býváme i ve středy a pátky. Naše BIO špaldové celozrnné mazance můžete koupit na trzích i během roku (Ukrajinci mají Velikonoce teprve tento víkend, tak ještě můžete i k této příležitosti nakoupit).

beramek.jpg
Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bez lepku !

Velikonoce se nám blíží! Beránky ve 2 velikostech a celošpaldové máslové mandlové mazance (příp. i vánočky) s různými sladidly prodáváme na objednávku v pekárně na Žižkově, případně Vám je můžeme po Praze i zavézt .Ještě si můžete objednávat, ceny vizte v Ceníku.

beramek.jpg
Nabízíme Vám ke koupi nový exkluzivní KALENDÁŘ 2021 s uměleckými malbami a kresbami Zdeňka Jirků !

Náš dvorní malíř a grafik v něm krásně umělecky ztvárnil naše výrobky a pečivo. Můžete je objednávat na naší mailové adrese za cenu 350 Kč+ poštovné, což jsou pouze výrobní náklady na tvorbu kalendáře. Případný vyšší příspěvek je na Vašem uvážení :)

beramek.jpg
Oznámení o zvýšení cen

Vážení zákazníci,
oznamujeme Vám, že jsme od 1.3.2021 nuceni navýšit ceny našich výrobků. Loňský prodej se díky 1. a 2. vlně koronaviru propadl o 60 % na trzích a o 30 % obchodům a kavárnám. Snažili jsme se pekárnu udržet, tak jsme do ní ,,nasypali” postupně všechny naše firemní i osobní úspory a rezervy. Náklady na provoz, odvody státu a platy zaměstnanců jsou ale větší než je náš zisk z velkoobchodního prodeje (do prodejen a zdravých výživ) a farmářské trhy jsou zatím v nedohlednu…
Věříme, že pochopíte naši situaci a že nás budete moci i nadále podporovat. Jana a David Dvorníkovi

beramek.jpg
Hledáme BRIGÁDNICI (-ka) na prodej na farmářských trzích

prozatím pouze na každou SOBOTU, (příp. dle zájmu občas na středu či pátek). Zájem o zdravou výživu, zodpovědnost a příjemné vystupování jsou podmínkou. Volejte na 775245619

beramek.jpg
Nabídka k Valentýnu- stále zavážíme i domů!

Nabízíme Vám k Vašemu nákupu i špaldové preclíčky do tvaru srdíček, malé v sáčku za 43 Kč nebo velký preclík za 38 Kč. Dále opět Valentýnské koláče o pr.20 cm do tvaru srdce za 80 Kč, buď ovocné veganské nebo tvarohové s jahodami. Můžete si objednat na mailu d.dvornik@volny.cz. Těšíme se na Vaše objednávky!

beramek.jpg
Trvanlivé bezlepkové sušenky

Naším novým výrobkem s dlouhou trvanlivostí jsou Bezlepkové sušenky, balené po 100 g (či volně na váhu v bezobalových prodejnách. Prodáváme je v 5 druzích, všechny jsou zcela bez cukru, alternativně slazené (stévií, březovým sladidlem, některé rýžovým sirupem a jablečnou šťávou : 1. Brownies (v keto kvalitě), 2. Pomerančové (také Keto), 3. Perníčky s mandlemi (veganské), 4.Ovocné (veganské) a 5. Mix 6-ti druhů (1.-4.+ makové a brusinkové)

beramek.jpg
NOVINKA- trvanlivé křupavé celošpaldové PRECLÍČKY

Pro letošní svátky jsme Vám nachystali i slané dobrůtky- celozrnné Preclíčky v 8 chutích, pro děti 2 druhy Medvídků. Sáček o 80 g bude stát 43 Kč. Můžete si též objednat větší množství slaného pečiva na Vánoce.

beramek.jpg
Nízkosacharidové (Low Carb - Keto) dorty

Pro velký zájem zákazníků po LOW CARB a KETO pečivu jsme začali péci KETO DORTY, které si můžete koupit na trzích i v některých prodejnách: 1.Cheesecake s bobulovým ovocem, 2. Ořechovo-mrkvový, 3.Brownies s rebarborou a jahodami a 4. Makovo-tvarohový s borůvkami. Nově můžete ochutnat i Brownies kuličku s mandlemi či 2 druhy keto sušenek. Všechno toto pečivo je bez obilí i bez cukru, z mandlové a kokosové mouky, slazené bylinkou stévií a xylitolem- sladidlem z břízy a buku. Je velice chutné a je o ně velký zájem - nestíháme vyrábět -takže si můžete cokoliv předem na konkrétní trh zarezervovat, aby na Vás vyzbylo !

beramek.jpg
TRHY i s cukrovím a špaldovými vánočkami !

V pátek 18.12. budou poslední letošní trhy na Andělu a Jiřáku. V sobotu 19.12. budou poslední trhy na NÁPLAVCE a v DEJVICÍCH ! Budeme již pro Vás mít CUKROVÍ v balení 250g nebo 500g i luxusní mandlové vánočky z BIO špaldy! Nebo si na stánku můžete cukroví ZAREZERVOVAT na 21.-23.12. k vyzvednutí na Žižkově v pekárně. ! Těšíme se na Vás, Jana Dvorníková

beramek.jpg
Od července opět každý pátek u Anděla.


Od července jsme opět k zastižení na Andělu - prozatím za metrem zpátky směr Smích.nádr. Na Jiřáku budeme již každý trh, každou středu též na Pankráci, v sobotu pak budeme na trhu na Náplavce, v Dejvicích a na Jiřáku! Budeme mít pro Vás nové trvanlivé sušenky bez lepku i cukru a nějaké low carb dortíky bez mouky i cukru (v keto kvalitě). Těšíme se na Vás!

beramek.jpg
OPĚT ZAVÁŽÍME DOMŮ!

Kvůli omezením některých trhů i karanténám Vám opět nabízíme dovoz našeho pečiva domů. Dovoz nad 500 kč po závozových trasách zdarma, okraje Prahy s příplatkem za dopravu 50Kč. Objednávejte na adrese: d.dvornik@volny.cz Děkujeme Vám za podporu a pomoc :)

beramek.jpg
Celožitné křupavé chleby

Pro velký zájem o naše trvanlivé křupavé chlebové plátky jsme vytvořili 4 druhy ochucených CELOŽITNÝCH KŘUPAVÝCH CHLEBŮ - kromě dosavadních čistých si na trzích či v obchodech můžete koupit Celožitný s italským kořením, s chia, dýňové se sladkou paprikou nebo se lnem a sušenou cibulkou. Jsou skvělé na cesty, jako rezervní zásoba do domácnosti (mají trvanlivost 3 měsíce, pokud je vydržíte nesníst:) anebo jako zdravé křoupání místo chipsů.

beramek.jpg
Valentýnská srdce na Jiřáku pro Vás

Chcete-li zdravý Valentýnský dáreček, máme pro Vás dnes celozrnné koláče ve tvaru srdce s tvarohem a malinami, přijďte

beramek.jpg
vánoční poděkování

Vážení a milí zákazníci,
děkujeme Vám za Vaši celoroční přízeň i stálý zájem o naše výrobky, především však za pomoc v letošním těžkém roce. Bez Vašeho zájmu o naše pečivo, Vašich objednávek a nákupů na farmářských trzích i v prodejnách by naše pekárna nebyla schopna přežít.
Za to všechno Vám velmi děkujeme, přejeme Vám vánoční svátky plné Světla, míru, Lásky, vděčnosti a rodinného štěstí a těšíme se na další rok s Vámi. Jana a David Dvorníkovi s dětmi

beramek.jpg
Přijímáme objednávky na VÁNOČNÍ CUKROVÍ

Opět Vám nabízíme možnost objednat si vánoční cukroví (bez bílé mouky i bílého cukru)- v mnoha variantách (celozrnné z Bio mouky, bez lepku, DIA bez cukru, veganské a nově i v KETO kvalitě). Podrobnosti vizte v kolonce Naše výrobky/speciality. Vše je ručně tvarováno, bez konzervantů a skvělé chuti! Cukroví bude k dispozici od 2. prosincového týdne, v menších baleních i na trzích. Doporučuji si též přiobjednat naši luxusní celošpaldovou mandlovou vánočku a trvanlivý ovocný (biskupský) chlebíček. Těšíme se na Vaše objednávky, přijímáme je až do poloviny prosince!