top of page
beramek.jpg
VELIKONOČNÍ nabídka- beránci, mazance, vánočky!

Přijímáme od Vás objednávky na velikonoční beránky (špaldové i bez lepku) , špaldové mazance a vánočky bez lepku! Opět budeme péci různé velikosti i různé alternativy slazení. Rezervace si můžete dělat na trzích, na mailu d.dvornik@volny.cz nebo volejte na 775245619.

beramek.jpg
Hledáme BRIGÁDNICI (-ka) na prodej na farmářských trzích

Od března na každou SOBOTU, (příp. dle zájmu na půl nebo celý den na středu, čtvrtek či pátek). Zájem o zdravou výživu, zodpovědnost a příjemné vystupování jsou podmínkou. Volejte na 775245619

beramek.jpg
Povídání o VZNIKU A VÝVOJI naší PEKÁRNY- podcast Jednorožec mezi nosorožci (č.83)

Můžete si poslechnout, proč a jak vznikla naše pekárna, jak jsme vymýšleli různé druhy našeho pečiva, i něco z našeho osobního prožívání - https://rss.com/podcasts/jednorozecmezinosorozci/1296259/
https://open.spotify.com/episode/4qdx33KgT9seSsLsc4D1tf?si=1d7f4b3ff8664f25


beramek.jpg
JIŘÁK poběží od 28.2.2024!

Zveme Vás opět na farmářské trhy, Náplavka už je od 3.2., Jiřák od 28.2., Dejvice od 2.3. a Pankrác od 6.3.! Nově budeme na trzích na Budějovické před DBK od 14.3.

beramek.jpg
vánoční poděkování

Vážení a milí zákazníci,
děkujeme Vám za Vaši celoroční přízeň i stálý zájem o naše výrobky, především však za pomoc v letošním těžkém roce. Bez Vašeho zájmu o naše pečivo, Vašich objednávek a nákupů na farmářských trzích i v prodejnách by naše pekárna nebyla schopna přežít.
Za to všechno Vám velmi děkujeme, přejeme Vám vánoční svátky plné Světla, míru, Lásky, vděčnosti a rodinného štěstí a těšíme se na další rok s Vámi. Jana a David Dvorníkovi s dětmi

beramek.jpg
TRHY i s cukrovím a špaldovými vánočkami !

V pátek 17.11. byly poslední letošní trhy na Andělu. Ostatní trhy dále trvají až do vánoc. V sobotu 23.12. budou poslední trhy na JIŘÁKU, NÁPLAVCE a v DEJVICÍCH ! Můžete si již objednávat CUKROVÍ, luxusní mandlové vánočky z BIO špaldy, štoly a bezlepkové vánočky! Nebo si na stánku můžete cukroví ZAREZERVOVAT ! Těšíme se na Vás, Jana Dvorníková

beramek.jpg
Nové VÁNOČKY- VEGANSKÉ celošpaldové i kynuté BEZ LEPKU !

Nové celošpaldové vánočky VEGANSKÉ ❤i vánočky BEZ LEPKU❤ si můžete objednávat i během roku na trzích nebo mailem, i na Velikonoční svátky budou skvělým slavnostním doplněním tabule!!

beramek.jpg
Od července opět každý pátek u Anděla.


Od července jsme opět k zastižení na Andělu - prozatím za metrem zpátky směr Smích.nádr. Na Jiřáku budeme již každý trh, každou středu též na Pankráci, v sobotu pak budeme na trhu na Náplavce, v Dejvicích a na Jiřáku! Budeme mít pro Vás nové trvanlivé sušenky bez lepku i cukru a nějaké low carb dortíky bez mouky i cukru (v keto kvalitě). Těšíme se na Vás!

beramek.jpg
NOVINKA- DVOUZRNKOVÝ CHLÉB A HOUSKY

Nově pro Vás pečeme chléb nové generace, z pradávné dvouzrnky! Má mnohonásobně vyšší obsah všech živin v zrnu než jakékoliv jiné obilí , protože se nikdy nešlechtila, a navíc i velmi jemnou výbornou chuť! Z jemněji namleté dvouzrnky nejnověji pečeme i luxusní HOUSKY !

beramek.jpg
Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bez lepku !

Velikonoce se nám blíží! Beránky ve 2 velikostech a celošpaldové máslové mandlové mazance (příp. i vánočky) s různými sladidly prodáváme na objednávku na trzích, v pekárně na Žižkově, případně Vám je můžeme po Praze i zavézt . Můžete si objednávatna d.dvornik@volny.cz, ceny vizte v Ceníku.

beramek.jpg
Nízkosacharidové (Low Carb - Keto) dorty

Pro velký zájem zákazníků po LOW CARB a KETO pečivu jsme začali péci KETO DORTY, které si můžete koupit na trzích i v některých prodejnách: 1.Cheesecake s bobulovým ovocem, 2. Ořechovo-mrkvový, 3.Brownies s rebarborou a jahodami a 4. Makovo-tvarohový s borůvkami. Nově můžete ochutnat i Brownies kuličku s mandlemi či 2 druhy keto sušenek. Všechno toto pečivo je bez obilí i bez cukru, z mandlové a kokosové mouky, slazené bylinkou stévií a xylitolem- sladidlem z břízy a buku. Je velice chutné a je o ně velký zájem - nestíháme vyrábět -takže si můžete cokoliv předem na konkrétní trh zarezervovat, aby na Vás vyzbylo !

beramek.jpg
Trvanlivé bezlepkové sušenky

Naším novým výrobkem s dlouhou trvanlivostí jsou Bezlepkové sušenky, balené po 100 g (či volně na váhu v bezobalových prodejnách. Prodáváme je v 5 druzích, všechny jsou zcela bez cukru, alternativně slazené (stévií, březovým sladidlem, některé rýžovým sirupem a jablečnou šťávou : 1. Brownies (v keto kvalitě), 2. Pomerančové (také Keto), 3. Perníčky s mandlemi (veganské), 4.Ovocné (veganské) a 5. Mix 6-ti druhů (1.-4.+ makové a brusinkové)

beramek.jpg
NOVINKA- trvanlivé křupavé celošpaldové PRECLÍČKY

Pro letošní svátky jsme Vám nachystali i slané dobrůtky- celozrnné Preclíčky v 8 chutích, pro děti 2 druhy Medvídků. Sáček o 80 g bude stát 43 Kč. Můžete si též objednat větší množství slaného pečiva na Vánoce.

beramek.jpg
Nabídka k Valentýnu- stále zavážíme i domů!

Nabízíme Vám k Vašemu nákupu i špaldové preclíčky do tvaru srdíček, malé v sáčku za 43 Kč nebo velký preclík za 38 Kč. Dále opět Valentýnské koláče o pr.20 cm do tvaru srdce za 80 Kč, buď ovocné veganské nebo tvarohové s jahodami. Můžete si objednat na mailu d.dvornik@volny.cz. Těšíme se na Vaše objednávky!

beramek.jpg
Valentýnská srdce na Jiřáku pro Vás

Chcete-li zdravý Valentýnský dáreček, máme pro Vás dnes celozrnné koláče ve tvaru srdce s tvarohem a malinami, přijďte

beramek.jpg
Nabízíme Vám ke koupi nový exkluzivní KALENDÁŘ 2021 s uměleckými malbami a kresbami Zdeňka Jirků !

Náš dvorní malíř a grafik v něm krásně umělecky ztvárnil naše výrobky a pečivo. Můžete je objednávat na naší mailové adrese za cenu 350 Kč+ poštovné, což jsou pouze výrobní náklady na tvorbu kalendáře. Případný vyšší příspěvek je na Vašem uvážení :)

beramek.jpg
Zakázka ke Svátku matek pro nemocnici Na Slupi

Linecká srdíčka pro klienty (Dia) i zaměstnance nemocnice jsem pekla z Bio špaldové mouky, ručně vykrajovala (tak jak všechno děláme ručně..) a slepovala domácí marmeládou z malin a rybízu, slazenou březovým sladidlem. Tu si vaříme i do našich Keto- low carb dortů, aby byla bez cukru.

beramek.jpg
Tři nové druhy low-carb sušenek bez lepku

Pečeme pro Vás další nové skvělé sušenky bez obilí i bez cukru jsou: ořechové, makové a citrónovo-mátové s goji. Jsou vhodné i pro celiaky, diabetiky a ketodietu. Chuť je nově sladěná, vynikající!

Kotva 1
bottom of page