koláč srdce.JPG pečivo nové-Holešovice.jpg žitný dalamánek BIO.jpg bzl chléb.jpg fullsizeoutput_477e.jpeg

Aktuality

beránek velký.jpg

Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bezlepkové !

Beránky  a celošpaldové máslové mazance a vánočky ( s různými sladidly) prodáváme na trzích i na objednávku v pekárně na Žižkově. Ještě si můžete objednat!

trh Pankrác- Jana.jpg

Hledáme prodavače(-čku) na farmářské trhy 2019 !

Nabízíme práci na 2-4 dny v týdnu, případně i brigádu na část dne, předpokladem je zájem o zdravou výživu, zodpovědnost a příjemné vystupování. Těšíme se na Vás,  volejte na 775245619 (Dvorníková)!

Valentýnské koláče.jpg

Valentýnská srdce na JIŘÁKu pro Vás !

Chcete-li zdravý Valentýnský dáreček, máme pro Vás dnes celozrnné koláče ve tvaru srdce s tvarohem a malinami, přijďte!

pf_2019.jpg

Děkujeme vám za přízeň v loňském roce

 a těšíme se, že Vám v i v dalším roce budeme moci opět nabídnout chutné i zdravé pečivo pro potěšení i posilnění ! Přejeme Vám hodně lásky a požehnání po celý rok 2019!  Dvorníkovi

Vánoční cukroví mix.jpg

Celozrnné i bezlepkové cukroví a vánočky nabízíme do soboty 22.12.

Poslední možnost zakoupit si cukroví, vánočky, štoly či ovocné chlebíčky máte v sobotu 22.12. v Dejvicích, na Náplavce nebo na Jiřáku... Více najdete v oddílu Naše výrobky/ Dorty a speciality.

_20180622_211059.JPG

Vyzkoušejte novinku- celošpaldovou pizzu

Z Bio celozrnné špaldové mouky pečeme 3 druhy pizzy: veganskou špenátovou s uzeným tempehem (firmy Sunfood), zeleninovou a žampionovou se sýrem.

eko taška.jpg

Nové ekologické rozložitelné tašky

K papírovým sáčkům na trzích máme pro případy nouze na větší nákupy ke koupi rozložitelné rostlinné tašky bez obsahu plastů za 3 Kč.

trh Pankrác- Jana.jpg

Hledáme svého zástupce na farmářské trhy !

 Prodavač-ka musí mít  příjemné vystupování, zájem o zdravou výživu a být spolehlivá. Nabízíme možnost brigády jen na některé dny či půldne nebo trvalý pracovní poměr na 5 dní v týdnu. Zájemci volejte 775245619 nebo 608136204 odpol.n.večer. Těšíme se na Vás!

Také hledáme ŘIDIČE na rozvoz našich výrobků do obchodů

Nabízíme možnost polovičního či celého úvazku pro zodpovědného řidiče, kterému nevadí brzké ranní vstávání..:) V případě zájmu volejte na 608136204.

fullsizeoutput_47b3.jpeg

Raut pro 450 lidí v paláci Lucerna

Pro konferenci Osobní růst společnosti Grow job  jsme jako sponzorský dar napekli 2000 kusů sladkého i slaného občerstvení, lidé oceňovali nový typ rautu  se zdravou výživou i výbornou chuť všeho, co ochutnali (vizte Ohlasy).  Raut se konal 20.1.2018 v paláci Lucerna. Pokud by Vaše firma měla zájem o zdravý raut, jsme Vám k službám!

exkurze dětí 2018.jpg

Exkurze dětí v pekárně 11.1.2018

Děti ze Scioškoly  si zkusily vyrobit a upéct celozrnné kvasové housky a koláče z Bio špaldové mouky, dozvěděly se spoustu informací o zdravé výživě a byly překvapené skvělou chutí celozrnného pečiva.

Vánoční cukroví mix (2).jpg

Přijímáme objednávky cukroví a vánoček

Bezlepkové nebo celozrnné cukroví s různými druhy sladidel (rýžový sirup, stévie, ovocný a třtinový cukr) namícháme podle Vašeho přání z 12 druhů. Složení a druhy vizte v oddílu Naše výrobky/Dorty a speciality, cenu v Ceníku

čoko-malin.koláč.jpg

ČOKO-MALINOVÝ KOLÁČ- nejoblíbenější letošní novinka!

Pečeme ho v bezlepkové variantě i celozrnný, špaldovo-ovesný. Je v něm Bio nepražené kakao a hořká vysokoprocentní čokoláda, maliny mu dodávají pikantní kontrast. Je slazen nerafinovaným třtinovým cukrem. Přijďte!

kukuř.ý chléb bzl.jpeg

Nové druhy bezlepkových chlebů

Na trzích už pro Vás máme i nové druhy bezlepkových chlebů- světlejší kukuřičný chléb a pohankový s dýňovými semínky a také nové kukuřičné rohlíky bez lepku.

koláč srdce.JPG

Nabídka Valentýnských dortů a specialit

Chcete dát na Valentýna  méně obvyklý a zdravější sladký dárek? Můžeme Vám upéct koláč či dort ve tvaru srdce podle Vašeho přání !

PF 2017-Dvorníkovi z trhu Náplavka.JPG

PF 2017

Děkujeme Vám všem za Vaše loňské nákupy, přejeme Vám zdraví, lásku a radost ze života a těšíme se na Vás zase na nových trzích v roce 2017!

Automat výřez- Instagram.png

Skvělá recenze na náš automat se zdravou výživou v Maurerově výběru

Náš nový projekt - automat se zdravou výživou v pražské sportovní hale Folimanka dostal skvělé ocenění od kritika kulinářství v Maurerově výběru na Instagramu! Děkujeme! Tak snad se z tohoto opečovávaného "miminka" brzy vyklube zdatný jinoch! (K rozkliknutí v rubrice Onás/ Ohlasy)

Bzl. brokolicový quiche.jpg

Nově: bezlepkové slané quiche

Na větších trzích už můžete koupit naše slané vegetariánské guiche bez lepku, základem je naše těsto na  bezlepkové žemle, uvnitř zatím 3 druhy náplně- brokolicový s camembertem, zeleninový pikant na zázvoru a veganský špenátový s uzeným tofu. Můžete si i objednat celý koláč (jako 8 ks). Začínáme je i prodávat do obchodů- ptejte se u Vás ve zdravé výživě...

pekárna v Holešovicích.JPG

Založili jsme si svou stránku na Facebooku : Celozrnná a bezlepková pekárna Dvorník

Budeme rádi, když nám na Facebooku sdělíte své ohlasy na naše pečivo, přání nebo připomínky. Také se budeme snažit v rámci našich časových možností sdělovat Vám aktuální informace o naší pekárně.

Dvorník sponzorem Mistrovství ČR v basket.jun.2016.jpg

Naše sponzorství na Mistrovství ČR v basketbalu juniorů

Naše pekárna se stala oficiálním sponzorem Mistrovství ČR v basketbalu juniorů (23.-24.4.2016). Na rautech i v dárkových taškách pro všechny  sportovce byly naše sladké i slané celozrnné dobroty.

perník cz.JPG

Vánoční dáreček pro osamělé seniory

Seniorům jsme darovali na Vánoční projížďku Prahou naše celozrnné perníky bez cukru, slazené jen rozinkami. Reportáž a fotografie na portálu Život 90.

 

20150902_144346.jpg

Křupavá novinka- celozrnný trvanlivý chléb

Skvělá pochoutka i trvanlivý chléb s sebou na dovolenou - BIO celozrnný pšenično-žitný v 5 chutích, celožitný nebo celošpaldový kvasový chléb -v tenkých plátcích, bez bílé mouky, konzervantů, cukru i droždí - pečeme je v troubě, nejsou smažené, ale křupají výborně, jako chipsy!

bezlepkové žemle.jpg

Bezlepkové máslové žemle a celošpaldové koláče kvasové

Pro novou sezónu jsme začali péci čerstvé jemné máslové žemličky bez lepku,bez zahušt´ovadel a E´ček, také je plníme jako čerstvé vegetariánské sendviče. Nově nabízíme celošpaldový chléb i koláče se špaldovým kvasem ,tedy zcela bez droždí.

trh Pankrác- Jana.jpg

14.2.2015 začíná nová sezóna farmářských trhů v Praze !

Těšíme se na Vás od soboty 14.2. na Náplavce (ob týden), od 7.3. i pravidelně v Dejvicích, od 25.3. na Pankráci!. Informace o začátku dalších trhů najdete v oddílu Trhy.

logo ručně mal..png

Nové webové stránky - 6.8.2014

S radostí přicházíme s přehlednějšími stránkami s mnoha novými informacemi. Věříme, že se vám budou líbit a že na nich brzy najdete vše, co potřebujete a co vás zajímá. Postupně do nich budeme doplňovat všechny podrobnosti o našich výrobcích. Těšíme se na Vaše reakce.

pohank.chleby bzl všechny.jpg

Novinka - bezlepkové chleby

Od června 2014 pečeme lahodný bezlepkový chléb s rýžovým kvasem. Nyní jsou v nabídce pohankové chleby bez lepku ve 3 příchutích - kmínový, slunečnicový a s cibulkou. Do budoucna plánujeme i výrobu rohlíků. Zatím zkoušíme nejlepší poměry a ochucení, aby pečivo chutnalo nejen celiakům, ale i lidem, kteří chtějí „odlehčit" svou stravu.

foto workshop zdr.vaření.jpg

1.workshop zdravého vaření je za námi

18.6.2014 jsme přednášeli na workshopu zdravého vaření ,,Sladké a zdravé léto´´ v DDM Ulitka v Praze 3. Maminkám s dětmi jsme napekli a navařili různá zdravě slazená jídla a koláče, také jsme připravili různé osvěžující nápoje z přírodních surovin, i čistě ovocnou zmrzlinu. Více podrobností (včetně receptů) si můžete přečíst na: www.myaktivity.cz

cz chleby detail.jpg

Naše další pekárna peče kvasové celozrnné BIO chleby a kornspitze

V létě 2013 jsme zrekonstruovali pekárnu v Holešovicích, kde pečeme bio celožitné i vícezrnné kvasové chleby, housky, kornspitze a celošpaldové bagety podle receptur nestora české zdravé výživy pana Jaromíra Kaloše. Dodáváme je do některých pražských obchodů se zdravou výživou i na farmářské trhy.