DELIKATESY -mimořádný trh u Anděla - 21.10.

Zveme Vám ve středu 21.10. na výjimečný trh k Andělu, kde také budeme mít svůj stánek. Naopak je zrušený trh na Pankráci kvůli covidu 21.10. i ve svátní svátek 28.10. Trhy na Jiřáku stále běží! Těšíme se na Vás !!

OPĚT ZAVÁŽÍME DOMŮ!

Kvůli omezením některých trhů i karanténám Vám opět nabízíme dovoz našeho pečiva domů. Dovoz nad 500 kč po závozových trasách zdarma, okraje Prahy s příplatkem za dopravu 50Kč. Objednávejte na adrese: d.dvornik@volny.cz Děkujeme Vám za podporu a pomoc :)

Od července opět každý pátek u Anděla.


Od července jsme opět k zastižení na Andělu - prozatím za metrem zpátky směr Smích.nádr. Na Jiřáku budeme již každý trh, každou středu též na Pankráci, v sobotu pak budeme na trhu na Náplavce, v Dejvicích a na Jiřáku! Budeme mít pro Vás nové trvanlivé sušenky bez lepku i cukru a nějaké low carb dortíky bez mouky i cukru (v keto kvalitě). Těšíme se na Vás!

Nízkosacharidové (Low Carb - Keto) dorty

Pro velký zájem zákazníků po LOW CARB a KETO pečivu jsme začali péci KETO DORTY, které si můžete koupit na trzích i v některých prodejnách: 1.Cheesecake s bobulovým ovocem, 2. Ořechovo-mrkvový, 3.Brownies s rebarborou a jahodami a 4. Makovo-tvarohový s borůvkami. Nově můžete ochutnat i Brownies kuličku s mandlemi či 2 druhy keto sušenek. Všechno toto pečivo je bez obilí i bez cukru, z mandlové a kokosové mouky, slazené bylinkou stévií a xylitolem- sladidlem z břízy a buku. Je velice chutné a je o ně velký zájem - nestíháme vyrábět -takže si můžete cokoliv předem na konkrétní trh zarezervovat, aby na Vás vyzbylo !

Trvanlivé bezlepkové sušenky

Naším novým výrobkem s dlouhou trvanlivostí jsou Bezlepkové sušenky, balené po 100 g (či volně na váhu v bezobalových prodejnách. Prodáváme je v 5 druzích, všechny jsou zcela bez cukru, alternativně slazené (stévií, březovým sladidlem, některé rýžovým sirupem a jablečnou šťávou : 1. Brownies (v keto kvalitě), 2. Pomerančové (také Keto), 3. Perníčky s mandlemi (veganské), 4.Ovocné (veganské) a 5. Mix 6-ti druhů (1.-4.+ makové a brusinkové)

Celožitné křupavé chleby

Pro velký zájem o naše trvanlivé křupavé chlebové plátky jsme vytvořili 4 druhy ochucených CELOŽITNÝCH KŘUPAVÝCH CHLEBŮ - kromě dosavadních čistých si na trzích či v obchodech můžete koupit Celožitný s italským kořením, s chia, dýňové se sladkou paprikou nebo se lnem a sušenou cibulkou. Jsou skvělé na cesty, jako rezervní zásoba do domácnosti (mají trvanlivost 3 měsíce, pokud je vydržíte nesníst:) anebo jako zdravé křoupání místo chipsů.

Valentýnská srdce na Jiřáku pro Vás

Chcete-li zdravý Valentýnský dáreček, máme pro Vás dnes celozrnné koláče ve tvaru srdce s tvarohem a malinami, přijďte

Pečeme opět velikonoční beránky celošpaldové i bezlepkové

Beránky a celošpaldové máslové mazance a vánočky ( s různými sladidly) prodáváme na trzích i na objednávku v pekárně na Žižkově. Ještě si můžete objednat

 

Celozrnná a bezlepková pekárna
David Dvorník
Roháčova 3
Praha 3
130 00