IMG_0043-2.jpg San Marino- společná.jpg IMG_20170911_143145.jpg IMG_20170903_233651.jpg raut Grow job všichni.jpeg

Ohlasy

Naši milí zákazníci i náhodní čtenáři těchto stránek, zveřejňujeme zde některé z ohlasů na naše výrobky, abyste měli možnost udělat si představu i o chuti našeho pečiva.

Pokud nám chcete napsat nebo se i podělit s ostatními, pište na mail  - vizte Kontakt

 

 • Dobrý den, teď jsem dosvačila Váš Křupavý chléb s uzeným tofu a nedá mi to nenapsat.
  Skvěle vychucené, bylo to jednoduše mňam ;) . Ač jsem původně chtěla sníst jen 2 plátky padl celý sáček...
  Po špaldovém koláči s mákem pravděpodobně další závislost.
    Ať se Vám daří !!! Natálie (14.2.2018)
   
 •  Ohlas z rautu konference Osobní růst v Lucerně 20.1.2018:      Velice děkuji za dnešní kulinářský zážitek. Ale i setkání s "vaší" rodinou. Jejich ochota, nadšení i úsměv bylo velmi milé. Přeji vám plno radosti,  jak ve vašem podnikání, tak i v osobním životě. Věřím a doufám,že i u nás na Příbramsku budeme mit možnost vaše výrobky brzo zakoupit. Jana Derflová                                                                                                                                           
 •  Mňam:)  Dobrý den, zrovna jsem dosnídala poslední bezlepkovou buchtu, kterou jsem si tu šetřila ze svojí nedělní návštěvy Prahy. Vždycky když jedu na výlet, vykoupím celý Biopoint na Hlavním nádraží a nebo se snažím projít trhy na Jiřáku. Chtěla jsem se zeptat, jestli neuvažujete i o dodávkách vašich výrobků do nějaké brněnské prodejny, když už míříte směrem na Uherské Hradiště. Jinak moc moc chválím koncept vašeho pekařství, všechno máte nejen krásné na pohled, ale i moc dobré a jsem ráda, že jsem objevila lidi, kteří dokážou upéct tak chutně i bezlepkové pečivo. Moc Vám fandím a jen tak dál ! Ing. Kateřina Hanková, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (8.2.2018) 
 •                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 •    Dobrý den, v první řadě bych chtěla moc moc moc pochválit agarový dezert, na kterém jsem závislá a kupuji si ho velice často v Country Life.

  Dnes bych Vám chtěla, i celá moje rodina, poděkovat za úžasné kuličky a štolu, neuvěřitelně dobré, mňam :).    Celá rodina i příbuzní ochutnali,  úplně všem chutnaly, jsou fakt skvostný, přiznávám, že jsem se na nich stala trošku závislá :).   Nedávno mi zjistili alergii na kravské mléko, tím jsem začala i zdravě jíst a hrozně mě to baví,  takže u Vás určitě budu objednávat dost často, určitě každý měsíc. 

Moc děkuji, jsem opravdu moc šťastná, že jsem objevila nejlepší pekárnu v Praze.    Moc Vám děkujeme,   V. Vyhnánková. (28.12.2015)

 

 • Vážená paní Dvorníková, vážený pane Dvorníku, 
dnes jsem si u Vás vyzvedla vanoční cukroví.   Chtěla jsem Vám zaslat můj velký obdiv a moc poděkovat za vyborné, zdravé a naprosto exkluzivní cukroví. 
Než jsem ho donesla z práce domů, musela jsem ho schovat před kolegy, neboť by mi na svátky nezbylo nejspíš vůbec nic.  Velice ráda budu využívat nadále váš sortiment a vřele všem doporučím.  Přeji vám krásné vánočni svátky a mnoho spokojených klientů v příštím roce.  Moje rodina bude určitě vaším stálým klientem. 
  Moc vám děkuji!!!    A. Bartůňková  (18.12.2015)   

 

 • Ráda bych Vám napsala, že jsem absolutně nadšená z vašeho bezlepkového pečiva, zvlášť chléb je výborný. Nejlepší co jsem jedla. Už se bez něj neobejdu!             Vzhledem k tomu, že se snažím s přítelem dodržovat bezlepkovou veganskou stravu, tak si jen tak nic nedáme, proto jsem vždycky nadšená, když objevím takový poklad jako je vaše pekárna.Moc děkuji za Vaší super pekárnu, která mi ulehčila v kuchyni. Když mám chuť na chléb, tak si zajedu na trh a hotovo, žádné pečení! Přítel je také velice nadšen a nyní už kupuji i pro sestru! Vždy ve středu se těším do práce na Pankráci a v pátek jedu na Anděl koupit si čerstvé pečivo na víkend.  Držím palce do budoucna.  Doufám, že více lidí si uvědomí, jak je důležité si raději připlatit, ale jíst kvalitně.   V. Zemanová

 

 • Teda tak vynikající bezlepkové cukroví jsem ani nečekala. Opravdu výborné. Dík, I. Komárková  (22.12.2015)  

 

 • Dobrý den, cukroví jsem vyzvedla. Je   F A N T A S T I C K É, mockrát děkuji, těším se na další vynikající výrobky, Muricová.  (16.12.2014)

 

 • Dobrý den, paní Dvorníková,
moc Vám děkuji za zaslané údaje o agarovém dezertu Podle gramáží v tabulce jsem přepočítala údaje o kaloriích a makroživinách u příchutě lesní směs a vyšly mi hodnoty na 1 kus-301 kcal, 5g bílkovin, 62g sacharidů a 4g tuků, což jsou skvělé hodnoty, takže budu výrobek ráda doporučovat známým, kteří si také hlídají, co konzumují. 
Rovnou jsem zapsala tyto údaje do databáze na kaloricketabulky.cz, aby je mohl do denního přijmu započítat každý, kdo bude mít zájem. Dokonce nešlo o první Váš výrobek zadaný do databáze, někdo již zapsal údaje o živinách Vašich chlebů-slunečnicový, kmínový a cibulový.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
S pozdravem  M.Polívková (25.10.2015)
 • Dobrý den,  nejprve bych chtěla pochválit všechny vaše produkty. Pro mně jednoznačně jedny z nejlepších na trhu a zároveň bych se chtěla zeptat, zda někde najdu nutriční a kalorické hodnoty těchto výrobků.  Děkuji za odpověď. P. Jelínková  (22.9.2015)
Dobrý den,  Dvorníkovi ,
 děkuji za výborné koláče a ještě lepší bábovku, na které si přítel velice pochutnává a já mám co dělat, abych mu ji nesnědla. Děláte také bábovku přirozeně bezlepkovou?
Pokud na Vás na trhu narazíme, vždy si nějaký koláč koupíme a jsme rádi, že vlastně existuje i možnost osobního vyzvednutí.  Pokud budete na Pankráci na trhu a bylo by to možné, vyzvedla bych si celou objednávku , určitě bychom chtěli zase nějaké koláče, bábovku a žitný chléb. Ještě jednou děkuji a těšíme se na vaše dobrůtky!
A. Marková  (6.12.2015)
 • Hello Mrs Dvornik ! 
In fact i also wanted to write you and thank you or the cake you made.
Cake was super, looking nice, tasting nice and suitable for diet requirements.
It was sweet enough, despite having no sugar in it. 
Adding fruit to the cream was a good idea as it made the cream less thick, more fresh.
This could work nice with raspberries or with apricots.
One more thing: as it did not have these artificial things making it fluffy, it also kept its consistency and remained same fresh longer than usual cakes.
So thank you again. We were really satisfied and we look forward to try other products of yours! :)
I understand we need to go to markets if we want to pick up 1-2 housky or chleb.
As i am happy customer, I rated your company 5* on your facebook page.
 Ami K. (11.4.2016)
 • Recenze na náš automat se zdravou výživou ve sportovní hale Folimanka (Maurerův výběr)
Náš automat se zdravou výživou