koláč srdce.JPG pečivo nové-Holešovice.jpg žitný dalamánek BIO.jpg bzl chléb.jpg fullsizeoutput_477e.jpeg

Aktuality

trh Pankrác- Jana.jpg

Přijmeme PRODAVAČKU (-e) na farmářské trhy od jara 2018

 Prodavačka musí mít  příjemné vystupování, spolehlivost a zájem o zdravou výživu, Možnost trvalého pracovního poměru na 5 dní v týdnu nebo brigády jen na některé dny či půldne. Zájemci volejte 775245619 nebo 608136204 odpol.n.večer.

fullsizeoutput_47b3.jpeg

Raut pro 450 lidí v paláci Lucerna

Pro konferenci Osobní růst společnosti Grow job  jsme jako sponzorský dar napekli 2000 kusů sladkého i slaného občerstvení, lidé oceňovali nový typ rautu  se zdravou výživou i výbornou chuť všeho, co ochutnali (vizte Ohlasy).  Raut se konal 20.1.2018 v paláci Lucerna. Pokud by Vaše firma měla zájem o zdravý raut, jsme Vám k službám!

exkurze dětí 2018.jpg

Exkurze dětí v pekárně 11.1.2018

Děti ze Scioškoly  si zkusily vyrobit a upéct celozrnné kvasové housky a koláče z Bio špaldové mouky, dozvěděly se spoustu informací o zdravé výživě a byly překvapené skvělou chutí celozrnného pečiva.

Vánoční cukroví mix (2).jpg

Přijímáme objednávky cukroví a vánoček

Bezlepkové nebo celozrnné cukroví s různými druhy sladidel (rýžový sirup, stévie, ovocný a třtinový cukr) namícháme podle Vašeho přání z 12 druhů. Složení a druhy vizte v oddílu Naše výrobky/Dorty a speciality, cenu v Ceníku

čoko-malin.koláč.jpg

ČOKO-MALINOVÝ KOLÁČ- nejoblíbenější letošní novinka!

Pečeme ho v bezlepkové variantě i celozrnný, špaldovo-ovesný. Je v něm Bio nepražené kakao a hořká vysokoprocentní čokoláda, maliny mu dodávají pikantní kontrast. Je slazen nerafinovaným třtinovým cukrem. Přijďte!

kukuř.ý chléb bzl.jpeg

Nové druhy bezlepkových chlebů

Na trzích už pro Vás máme i nové druhy bezlepkových chlebů- světlejší kukuřičný chléb a pohankový s dýňovými semínky a také nové kukuřičné rohlíky bez lepku.

beránek.JPG

Pečeme pro Vás velikonoční beránky celozrnné i bezlepkové

Beránky  a celozrnné máslové mazance budeme prodávat na trzích, pro obchody se zdravou výživou i na objednávku v pekárně na Žižkově. Loni jsme jich prodali asi 70 ks s velikou chválou na chuť - nečekanou především bezlepkáři.

koláč srdce.JPG

Nabídka Valentýnských dortů a specialit

Chcete dát na Valentýna  méně obvyklý a zdravější sladký dárek? Můžeme Vám upéct koláč či dort ve tvaru srdce podle Vašeho přání !

PF 2017-Dvorníkovi z trhu Náplavka.JPG

PF 2017

Děkujeme Vám všem za Vaše loňské nákupy, přejeme Vám zdraví, lásku a radost ze života a těšíme se na Vás zase na nových trzích v roce 2017!

Automat výřez- Instagram.png

Skvělá recenze na náš automat se zdravou výživou v Maurerově výběru

Náš nový projekt - automat se zdravou výživou v pražské sportovní hale Folimanka dostal skvělé ocenění od kritika kulinářství v Maurerově výběru na Instagramu! Děkujeme! Tak snad se z tohoto opečovávaného "miminka" brzy vyklube zdatný jinoch! (K rozkliknutí v rubrice Onás/ Ohlasy)

Bzl. brokolicový quiche.jpg

Nově: bezlepkové slané quiche

Na větších trzích už můžete koupit naše slané vegetariánské guiche bez lepku, základem je naše těsto na  bezlepkové žemle, uvnitř zatím 3 druhy náplně- brokolicový s camembertem, zeleninový pikant na zázvoru a veganský špenátový s uzeným tofu. Můžete si i objednat celý koláč (jako 8 ks). Začínáme je i prodávat do obchodů- ptejte se u Vás ve zdravé výživě...

pekárna v Holešovicích.JPG

Založili jsme si svou stránku na Facebooku : Celozrnná a bezlepková pekárna Dvorník

Budeme rádi, když nám na Facebooku sdělíte své ohlasy na naše pečivo, přání nebo připomínky. Také se budeme snažit v rámci našich časových možností sdělovat Vám aktuální informace o naší pekárně.

Dvorník sponzorem Mistrovství ČR v basket.jun.2016.jpg

Naše sponzorství na Mistrovství ČR v basketbalu juniorů

Naše pekárna se stala oficiálním sponzorem Mistrovství ČR v basketbalu juniorů (23.-24.4.2016). Na rautech i v dárkových taškách pro všechny  sportovce byly naše sladké i slané celozrnné dobroty.

perník cz.JPG

Vánoční dáreček pro osamělé seniory

Seniorům jsme darovali na Vánoční projížďku Prahou naše celozrnné perníky bez cukru, slazené jen rozinkami. Reportáž a fotografie na portálu Život 90.

 

20150902_144346.jpg

Křupavá novinka- celozrnný trvanlivý chléb

Skvělá pochoutka i trvanlivý chléb s sebou na dovolenou - BIO celozrnný pšenično-žitný v 5 chutích, celožitný nebo celošpaldový kvasový chléb -v tenkých plátcích, bez bílé mouky, konzervantů, cukru i droždí - pečeme je v troubě, nejsou smažené, ale křupají výborně, jako chipsy!

bezlepkové žemle.jpg

Bezlepkové máslové žemle a celošpaldové koláče kvasové

Pro novou sezónu jsme začali péci čerstvé jemné máslové žemličky bez lepku,bez zahušt´ovadel a E´ček, také je plníme jako čerstvé vegetariánské sendviče. Nově nabízíme celošpaldový chléb i koláče se špaldovým kvasem ,tedy zcela bez droždí.

trh Pankrác- Jana.jpg

14.2.2015 začíná nová sezóna farmářských trhů v Praze !

Těšíme se na Vás od soboty 14.2. na Náplavce (ob týden), od 7.3. i pravidelně v Dejvicích, od 25.3. na Pankráci!. Informace o začátku dalších trhů najdete v oddílu Trhy.

cukroví vánoční bez lepku.jpg

Celozrnné i bezlepkové cukroví a dorty nabízíme stejně jako jiné sezónní speciality.

Po celý rok si můžete objednávat dorty celozrnné, bezlepkové i DIA a během roku i sezónní speciality, cukroví, vánočky, štoly, beránky... Více najdete v Oddílu Naše výrobky- kolonka Dorty a speciality.

logo ručně mal..png

Nové webové stránky - 6.8.2014

S radostí přicházíme s přehlednějšími stránkami s mnoha novými informacemi. Věříme, že se vám budou líbit a že na nich brzy najdete vše, co potřebujete a co vás zajímá. Postupně do nich budeme doplňovat všechny podrobnosti o našich výrobcích. Těšíme se na Vaše reakce.

pohank.chleby bzl všechny.jpg

Novinka - bezlepkové chleby

Od června 2014 pečeme lahodný bezlepkový chléb s rýžovým kvasem. Nyní jsou v nabídce pohankové chleby bez lepku ve 3 příchutích - kmínový, slunečnicový a s cibulkou. Do budoucna plánujeme i výrobu rohlíků. Zatím zkoušíme nejlepší poměry a ochucení, aby pečivo chutnalo nejen celiakům, ale i lidem, kteří chtějí „odlehčit" svou stravu.

foto workshop zdr.vaření.jpg

1.workshop zdravého vaření je za námi

18.6.2014 jsme přednášeli na workshopu zdravého vaření ,,Sladké a zdravé léto´´ v DDM Ulitka v Praze 3. Maminkám s dětmi jsme napekli a navařili různá zdravě slazená jídla a koláče, také jsme připravili různé osvěžující nápoje z přírodních surovin, i čistě ovocnou zmrzlinu. Více podrobností (včetně receptů) si můžete přečíst na: www.myaktivity.cz

cz chleby detail.jpg

Naše další pekárna peče kvasové celozrnné BIO chleby a kornspitze

V létě 2013 jsme zrekonstruovali pekárnu v Holešovicích, kde pečeme bio celožitné i vícezrnné kvasové chleby, housky, kornspitze a celošpaldové bagety podle receptur nestora české zdravé výživy pana Jaromíra Kaloše. Dodáváme je do některých pražských obchodů se zdravou výživou i na farmářské trhy.